Być dla siebie źródłem wsparcia

Jednym z podstawowych elementów psychoterapii depresji jest zyskanie umiejętności zdrowego korzystania ze wsparcia: zarówno wewnętrznego jak i tego na zewnątrz. Jest to podstawowa osobista kompetencja, która daje możliwość zachowania równowagi emocjonalnej.
Celem warsztatu jest zwrócić Twoją uwagę na ten ważny element zdrowia psychicznego, pokazać Ci czym może być  wsparcie, zainspirować Cię do troski o siebie i korzystania ze wsparcia w związkach społecznych a także dostarczyć Ci cennych wskazówek „jak to robić”.  Być może również uświadomisz sobie własne kłopoty w tym obszarze.
Podczas warsztatu korzystam z takich technik pracy jak: wizualizacja, pogłębiona refleksja nad problemem, praca w podgrupach, mini-wykład.

Data: 11.03.2017, 11:00-15:00

Prowadzący: Aleksandra Watras

Miejsce/adres: pl. Kościuszki 4/1, Wrocław

Organizacja: RÓWNOWAGA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego www.rowno-waga.pl

Grupa docelowa: dorośli doświadczający depresji

Forma: warsztat terapeutyczny

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.