Co to znaczy, że dzieci potrzebują granic?

Kiedy słucham o granicach w relacji z dzieckiem/dziećmi mam często poczucie, że ich rozumienie jest sprowadzone do potrzeby, czy konieczności wprowadzenia i respektowania regulaminu w relacjach rodzinnych. Tymczasem granica to przestrzeń, pomiędzy mną i moim dzieckiem. Przestrzeń, w której ja i moje dziecko stykamy się ze sobą, w której stykają się nasze ciała, emocje, potrzeby, przestrzeń fizyczna i psychiczna. Te granice są czymś naturalnym. To czego potrzebujemy, to czuć je i zauważać, a tym samym czuć i zauważać siebie i tych, którzy je współtworzą w tym wypadku swoje dziecko. Jak wspierać w sobie tę umiejętność? I dlaczego jest taka ważna? To pytania, wokół których skupia się treść warsztatu.

Data: 11.03.2017, 10.00

Prowadzący: Anna Wagner-Juszkiewicz

Miejsce/adres: Szkoła Demokratyczna Droga Wolna, Szczecin

Organizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt annawagner.pl

Grupa docelowa: rodzice

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.