Co warto wiedzieć o depresji? – warsztaty dla osób starających się o dziecko

Czas oczekiwania na dziecko i “droga” prowadząca do przyjścia na świat potomstwa, bywa bolesnym doświadczeniem dla przyszłych rodziców. Obecnie co piąta para w Polsce doświadcza niepłodności. W poszukiwaniu pomocy szukają informacji dotyczących głównie nowinek ze świata medycyny. A co, jeśli to ludzka psychika blokuje macierzyństwo?

Zapraszam na warsztaty otwarcia na wieloaspektowe przyczyny trudności z niepłodnością. To spojrzenie na siebie w zgodzie z ideą holistyczną: “Ja” przyszły rodzic, moje “Ja” cielesne, duchowe, emocjonalne, “Ja” w relacji z innymi i samym sobą.

Dowiesz się jak dbać o każdy aspekt siebie. Sprawdzisz czy jesteś wystarczająco uważna/ uważny na sygnały, które wskazują na depresję, która jest jednym z czynników blokujących płodność na poziomie psychicznym.

Podczas warsztatów spojrzymy na swój nastrój, odkryjemy pokłady wewnętrznej siły i umiejętność dbania o siebie. Bo to co sprzyja ciąży, to pełna witalnych sił kobieta. Jej dobry sen i wewnętrzna radość.

Data: 23.03.2015, 18:00-20:30

Prowadząca: Agnieszka Glica

Miejsce/adres: Galeria Przeciąg, ul. Sienkiewicza 3, Katowice

Organizacja: Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji www.arteria.edu.pl

Grupa docelowa: nauczyciele pary, osoby indywidualne starające się o dziecko, leczące się na niepłodność, kobiety mające za sobą doświadczenie straty

Forma: warsztat