Depresja a współczesność

Dlaczego depresja nazywana jest współczesną epidemią? Gdzie można szukać tła dla jej rozwoju i kluczowych czynników? Co ma do tego rozwój cywilizacji i zachodniej kultury? Jak duch naszych czasów wpływa na nasze samopoczucie, rozumienie siebie i świata? Czy wymagania współczesności mogą nas złamać? Czym jest proces medykalizacji i do czego prowadzi w kontekście zdrowia psychicznego? Jeżeli ciekawią Cię te kwestie, masz ochotę podyskutować i przyjrzeć się własnemu doświadczeniu – zapraszam.

Data: 03.03.2018, 13.30 – 16.30

Prowadzący: Adam Chojnacki

Miejsce/adres: al. Grunwaldzka 76/78, lok. 219, Gdańsk

Organizacja: Arche Gabinet Psychoterapii Adam Chojnacki arche.org.pl

Grupa docelowa: osoby dorosłe

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.