Doświadczenie Gestalt jako metoda leczenia depresji

Często osoby mające problem lub po prostu odczuwające życiowy dyskomfort mają głębokie przekonanie, że tej sytuacji nie da się zmienić, że tak musi być i że nie da się żyć inaczej. Bywa i tak, że nie wiedzą do kogo się zwrócić ze swoim problemem. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się czym jest podejście Gestalt oraz na czym polega psychoterapeutyczna praca tą metodą. Będą mogli poznać i doświadczyć technik umożliwiających zakańczanie dręczących spraw i zmianę punktu widzenia oraz dowiedzą się jak psychoterapia Gestalt umożliwia zmianę życia nieszczęśliwego na szczęśliwe.

Data: 27.02.2017, 10.00-12.00

Prowadzący: Jolanta Mierzwa, Alicja Gruszka – Nowak

Miejsce/adres: Centrum Counsellingu Gestalt, ul. Mikołaja Zyblikiewicza 12, Kraków

Organizacja: Jolanta Mierzwa e-psychoterapia.eu

Grupa docelowa: dorośli, 12 osób

Forma: warsztat

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.