Fotokonkurs „Pokaż mi to. Kadry depresji”

Visual storytelling – opowiadanie za pomocą obrazów. Za pomocą serii zdjęć ułóż historię, która dotyczy Twojego osobistego przeżycia związanego z doświadczeniem depresji lub bardziej ogólnie: pokaż jak rozumiesz doświadczenie depresji.
Najlepsze historie zostaną opublikowane i nagrodzone.

Organizator: Ogólnopolski Komitet Organizacyjny “RE:akcji w depresji”

Adres mailowyreakcjawdepresji@gmail.com

Miejsce/adres: cała Polska

Grupa docelowa: młodzież, dorośli, twórcy, osoby w kraju i za granicą

Forma: konkurs fotograficzny

Regulamin:

  1. Wybierz kilka kadrów od 3 do 7, które w jakiś sposób nawiązują do depresji – tak jak ją rozumiesz, znasz z własnego doświadczenia lub zasłyszanego.
  2. Ułóż zdjęcia w historię, którą chcesz opowiedzieć, nadaj tytuł tej opowieści, a każdemu zdjęciu – numer porządkowy. Nie chodzi tu o jakość artystyczną, czy profesjonalną zdjęć, mogą to być kadry uchwycone telefonem komórkowym, liczy się wrażliwość i przekaz.
  3. Prześlij zdjęcia w formacie jpg, rozdzielczości co najmniej 400 pikseli w podstawie na adres :reakcjawdepresji@gmail.com
  4. Wybrane prace będzie można zobaczyć na stronie reakcjawdepresji.pl oraz na stronie FB:https://www.facebook.com/reakcjawdepresji .
  5. Autorzy, wysyłając prace na konkurs, przenoszą prawa autorskie na organizatora RE:akcji w depresji, Fundację 3 Biegun we Wrocławiu.
  6. Jury konkursu (Ogólnopolski Komitet Organizacyjny “RE:akcji w depresji”) wybierze prace w najciekawszy sposób przedstawiające istotę depresji.
  7. Autorzy trzech najciekawszych prac zostaną nagrodzeni książkami o tematyce psychologicznej z dedykacjami członkiń OKO Re:akcji w depresji.
  8. Termin nadsyłania prac: 8.03.2015 r. Ogłoszenie wyników konkursu: 20.03.2015 r.

Czekamy na Wasze prace!