Jak nie być Supermamą?

Świat oczekuje od mam, by były „super”. Matki powinny intuicyjnie i od początku wiedzieć, jak być matkami, zawsze i doskonale odpowiadać na potrzeby dzieci, z lekkością i bez poczucia straty poświęcać się dla nich. Te oczekiwania i wiele innych obciążają matki, utrudniają odnajdywanie się w macierzyństwie oraz mogą sprzyjać depresji. Na spotkaniu przyjrzymy się  wewnętrznym i społecznym oczekiwaniom wobec matek. Zastanowimy jak być „wystarczająco dobrą matką” oraz co pomaga w znajdowaniu własnego sposobu na macierzyństwo.

Data: 17.03.2018, 10:00-12:00

Prowadzący: Ewa Borodo-Jaskólska, Katarzyna Janczewska-Arcon

Miejsce/adres: ul. Paryska 10/9, Warszawa

Organizacja: mamywsparcie.pl mamywsparcie.pl

Grupa docelowa: matki, w szczególności matki małych dzieci

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.