Koniec, kończenie, zakończenie

Gestaltowski warsztat rozwojowy o umiejętności dokańczania spraw w codziennym życiu.Masz trudność w „doprowadzaniu spraw do końca”? Może wydaje Ci się, że kręcisz się w kółko, a końca nie widać? Albo ni stąd ni zowąd mówisz – już dość, czas na mnie – i tyle Cię widzieli?
Warsztat będzie okazją do przyjrzenia się „kończeniu” w różnych odsłonach, jak i do zbadania własnych utartych ścieżek z tym procesem związanych. Otworzymy możliwość przyjrzenia się „zakończeniom, jakie znamy” czyli temu, co nas ukształtowało. Poszukamy własnych progów i trudności, z kryjącym się w nich potencjałem. Poszukamy najprostszych „niedomkniętych” spraw we własnym życiu i wypróbujemy sposoby ich domykania czyli znajdowania dla nich zakończeń. Eksperymenty, rozmowy w parach, wymiana doświadczeń w całej grupie, rysunek, ruch – to będą nasze narzędzia.

Data: 21.03.2017, 16.00-20.00

Prowadzący: Sabina Przybylska

Miejsce/adres: Centrum Counsellingu Gestalt, ul. Mikołaja Zyblikiewicza 12, Kraków

Organizacja: Esse www.gabinet-esse.pl

Grupa docelowa: dorośli, 12 osób

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.