Listy ze świata nocy – terapeutyczna praca ze snami

Osoby z depresją, gorszym samopoczuciem, często śpią krócej, a ich sen bywa płytki i przerywany. Jednak nawet budząc się kilka razy w nocy przechodzisz wszystkie etapy snu, w tym fazę tzw. snu paradoksalnego, podczas którego śnisz. Czasem po przebudzeniu możesz nie pamiętać, co Ci się śniło, a jeśli zapamiętasz, nie zawsze obrazy, historie rozumiesz czy potrafisz odnieść do rzeczywistości. Możesz to zmienić. Korzyści z warsztatu: Nauczysz się jak samej/samemu zinterpretować swój sen. Jak go przełożyć na zrozumiałe obrazy, myśli, przekonania, odnieść do rzeczywistości dnia, jak w – w efekcie – z niego skorzystać. Poznając znaczenie swoich snów masz szansę, by zmniejszyć napięcie, smutek, poczuć się lżej, lepiej sypiać i budzić się bardziej wypoczętą/wypoczętym. Podczas spotkania dowiesz się też, co robić, żeby marzenia senne lepiej zapamiętywać. Dla kogo? Dla osób, które śnią intensywnie i dobrze sny pamiętają po przebudzeniu, i dla tych, którzy ich nie zapamiętują. Przede wszystkim dla osób ciekawych, jakie informacje o sobie samej/samym próbują dotrzeć do nas przez sny i w jaki sposób można z tej wiedzy świadomie skorzystać. Chorzy z zdiagnozowaną depresją proszę o kontakt przed zapisem na warsztat. Warsztat opiera się o wiedzę z psychoterapii ericksonowskiej i psychologii pracy z procesem, i korzysta z technik i narzędzi obu szkół.

Data: 10.03.2017, 18.00 – 20.30

Prowadzący: Ewa Awdziejczyk

Miejsce/adres: Elektoralna 13, Warszawa

Organizacja: Przystanek www.przystanekpsychoterapia.pl

Grupa docelowa: dorośli

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.