MOC SŁOWA- czyli co mówię do siebie i jak to na mnie wpływa

Zapraszam na warsztat, na którym spróbujesz przyjrzeć się kim jest i jaki ma wpływ na twoje życie twój wewnętrzny krytyk. Jeśli jest bezwzględny w swoich ocenach, powoduje negatywne myśli o sobie, życie w stresie, utrudnia każdy dzień i powstrzymuje w osiąganiu sukcesu, to czas żeby to zmienić. W trakcie warsztatu będziemy zajmować się rozpoznaniem komunikatów, które kierujesz do siebie, często automatycznie, nie do końca świadomie, spróbujemy wspólnymi siłami przeformułować treści przekazywane samemu sobie, by były źródłem siły i dawały moc do zmiany.
Zapraszam osoby, które w życiu codziennym doświadczają skutków niskiego poczucia własnej wartości, słabo wierzą w siebie, często snują tzw. czarne scenariusze, nie podejmują działań przewidując swoją porażkę, działają na swoją niekorzyść poprzez nadużywanie alkoholu czy innych środków .

Data: 09.03.2018, 17.00 – 20.00

Prowadzący: Magdalena Franieczek

Miejsce/adres: Ośrodek Psychoterapii Przystań, ul. Na Szańcach 10/17, Wrocław

Organizacja: Ośrodek Psychoterapii Przystań www.osrodekprzystan.com

Grupa docelowa: dorośli

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.