Mój głos to ja

Od pierwszego krzyku do ostatniego tchnienia istnienie każdego z nas jest  brzmieniem. Cichym, głośnym, wdzięcznym, nieporadnym, pięknym, upragnionym, wysłuchanym, niechcianym, odrzucanym, wyciszanym, wychwalanym… Głos łączy z życiem, głos łączy ze światem, z drugim człowiekiem, z Tobą. Jest wyrazem, darem dla świata, drogą do świata, drogą przez świat. Głos to ja, unikalne, niepowtarzalne, ważne. Czy pozwalasz sobie brzmieć? Czy pozwalasz się usłyszeć? Swój głos można też uwięzić. Zacisnąć w gardle, uwięzić w brzuchu, zamknąć w umyśle, zamrozić w sercu. Można się ze swoim głosem mocować. Można się go wstydzić. Można się go bać. Można czerpać z niego siłę. Można się w nim rozpoznać. Zapraszam na warsztat z elementami pracy z głosem.

Data: 18.03.2017, 10:00

Prowadzący: Anna Wagner-Juszkiewicz

Miejsce/adres: Ośrodek Psychoterapii Gestalt w Szczecinie, ul. Pankiewicza 1/1

Organizacja: Anna Wagner-Juszkiewicz

Grupa docelowa: wszyscy zainteresowani

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.