O myślach w depresji

Praktyczny, trzygodzinny warsztat oparty o elementy technik stosowanych w leczeniu depresji w nurcie poznawczo – behawioralnym, którego skuteczność wykazano w licznych badaniach, zarówno w monoterapii, jak i leczeniu skojarzonym.
Uczestnicy warsztatu zapoznają się z charakterystycznymi dla depresji błędami w myśleniu, a także przydatnymi w codziennym życiu sposobami radzenia sobie z pojawiającymi się negatywnymi myślami, które towarzyszą każdemu z nas. Rozważymy również związek miedzy zachowaniem, a depresją.
Otrzymane w trakcie warsztatów materiały posłużą do kontynuowania pracy nad zmianą swojego myślenia już następnego dnia.

Data: 25.03.2017, 10.00-13.00

Prowadzący: Karolina Pietrzak

Miejsce/adres: Ośrodek Psychoterapii Przystań, Na Szańcach 10/17, Wrocław

Organizacja: Ośrodek Psychoterapii PRZYSTAŃ www.osrodekprzystan.com

Grupa docelowa: dorośli

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.