Od smutku do nadziei

„Depresja jest podobna do damy w czerni. Jeśli przyszła, nie goń ją precz, a zaproś do stołu jak gościa i posłuchaj tego, co zamierza powiedzieć” – C.G Jung.

Warsztat pogłębiający umiejętności wglądu w znaczenie doznawanych emocji oraz poszukiwania strategii radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi oraz kryzysem. Podczas spotkania będziemy rozmawiać na temat radzenia sobie ze smutkiem, obniżonym nastrojem, bezsilnością i depresją m.in. poprzez odkrywanie w sobie myśli automatycznych, uczeniu się technik relaksacji i pozytywnej wizualizacji. Zgodnie z zasadą, iż kryzys może być początkiem rozwoju i szansą na dostrzeżenie własnych zasobów, które w dotychczasowym życiu pozostawały niezauważalne albo były traktowane marginalnie.

Data: 19.03.2018, 17.30 – 19.30

Prowadzący: Anna Dudek -Smaka, Dominika Kajdas-Ciupek

Miejsce/adres: ul. Sportowa 13/3, Jaworzno

Organizacja: Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii SELF www.self.jaworzno.pl

Grupa docelowa: Wszyscy

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.