Porozmawiajmy o … depresji

Warsztat „Porozmawiajmy o … depresji” będzie okazją do poszerzenia wiedzy na temat depresji , objawów występujących oraz mechanizmów je podtrzymujących. Na spotkaniu porozmawiamy o depresji, jej źródłach, o tym jak ją rozpoznawać u siebie i osób bliskich.
Postaramy się odpowiedzieć na pytania – Kiedy sięgać po pomoc profesjonalną oraz w jaki sposób przebiega może przebiegać terapia. Czy pomóc znaczy pocieszyć? Na jakie symptomy depresji zwrócić szczególną uwagę? Gdzie zgłosić się po pomoc? Co oznacza profilaktyka zdrowia psychicznego?
Zapraszamy wszystkich, którzy zmagają się z objawami z szerokiego spektrum depresji, mają w swoim otoczeniu osoby cierpiące na depresję lub po prostu chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat depresji i jej leczenia.

Data: 26.02.2018, 17.30 – 19.30

Prowadzący: Dominika Kajdas-Ciupek

Miejsce/adres: ul. Sportowa 13/2, Jaworzno

Organizacja: Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii SELF www.self.jaworzno.pl

Grupa docelowa: Wszyscy

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.