Przeżyć stratę, żałobę i otworzyć się na nowe możliwości

Nie ma rozwoju i szczęśliwego życia bez umiejętności akceptacji zmian. Zmiany niosą stratę jakiegoś dotychczasowego aspektu naszej egzystencji i jednoc możliwości. Warsztat jest adresowany do tych ,którzy przeżywają zmiany w swoim życiu i doświadczają trudności w akceptacji tego procesu, co skutkuje utknięciem. Ten etap wiąże się z brakiem energii, wiary w siebie, chęci działania lub przeciwnie nadmierną aktywnością nie przynosząca satysfakcji. Warsztat jest okazją do uświadomienia i nazwania obszaru, w którym utknęliśmy. Po uczestnictwie w warsztacie jest możliwość wzięcia udziału w zamkniętej grupie wsparcia. Grupa wsparcia da możliwość przepracowania i uwolnienia starty w procesie żegnania się z tym co odchodzi i ruszenia w swoje życie. Grupa wsparcia będzie się spotykać raz w tygodniu na 1.5 godziny i będzie odpłatna 20 zł za spotkanie od osoby.

Data: 11.03.2017, 10.00-17.00

Prowadzący: Sławomir Spórna, Lena Czernecka

Miejsce/adres: Centrum Counsellingu Gestalt, ul. Mikołaja Zyblikiewicza 12, Kraków

Organizacja: Centrum Counsellingu Gestalt gestalt.haller.krakow.pl

Grupa docelowa: dorośli, 12 osób

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.