Reakcje depresyjne w przebiegu wypalenia zawodowego

Wypalenie zawodowe może dotknąć każdego z nas. Najbardziej na nie narażone są osoby, które mocno angażują się w swoją pracę, oddając całych siebie. Obecnie praca i związane z nią aktywności wypełniają coraz większą część naszego życia. Często zaciera się granica pomiędzy „byciem w pracy”, a… własnym życiem. Czy jestem narażony na wypalenie zawodowe? Czy znajduję się w grupie ryzyka? A może już tego doświadczam? Co się ze mną dzieje – czy to chandra, depresja, czy może właśnie wypalenie zawodowe? Warsztat, na który zapraszamy, pomoże znaleźć odpowiedzi na te pytania.
Podczas warsztatu omówiona zostanie definicja i elementy składowe wypalenia zawodowego. Wspólnie będziemy zastanawiać się, kto jest najbardziej narażony na wypalenie zawodowe? Poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak radzić sobie z reakcjami depresyjnymi i innymi elementami składowymi procesu wypalenia zawodowego.
Uczestnicy będą mogli wypełnić test diagnozujący wypalenie zawodowe oraz poznać i przećwiczyć techniki relaksacyjne: relaksacja Jacobsona i Trening autogenny Schultza.

Data: 18.03.2017, 16.00-19.00

Prowadzący: Izabela Konopka

Miejsce/adres: Ośrodek Psychoterapii Przystań, Na Szańcach 10/17, Wrocław

Organizacja: Ośrodek Psychoterapii PRZYSTAŃ www.osrodekprzystan.com

Grupa docelowa: dorośli

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.