Siostrzane Spotkanie

Bycie mamą jest cudowne, piękne i niepowtarzalne, ale również niezwykle wyczerpujące, trudne, frustrujące i wymagające. Każda z nas ma ogrom radości i codziennych sukcesów z tego powodu, ale też wiele pytań i rozterek. Każda z nas potrzebuje być wysłuchaną, usłyszaną, zrozumianą. Potrzebuje otrzymać wsparcie, ale również je dawać. W codziennym świecie niekiedy tego wsparcia brakuje. Czasem zamiast tego dostajemy tzw. dobre rady, jesteśmy oceniane czy stawiane są nam oczekiwania, którym mamy sprostać. A czasami mamy wsparcie, ale brakuje czegoś jeszcze…co w efekcie  prowadzi do smutku, przygnębienia, czasem depresji.
Nikt nie jest alfą i omegą, jeśli chodzi o wychowanie dzieci – wszystkiego się uczymy. Kiedyś wiedza o wychowaniu była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dziś, kiedy świat pędzi tak bardzo do przodu, często kobiety są same ze swoimi problemami, pytaniami, rozterkami.
Tak jednak nie musi być! Bo w grupie siła, a w kobietach – moc!
Zapraszam Cię do uczestniczenia warsztacie Siostrzane Spotkanie. To spotkanie, na których każda z nas będzie mogła znaleźć to, czego akurat najbardziej potrzebuje dla samej siebie. Kiedyś kobiety często zasiadały razem, nie oceniając się, nie rywalizując, tylko tworząc wspierającą się społeczność.

Data: 09.03.2018, 17.00 – 19.00

Prowadzący: Katarzyna Rejniak

Miejsce/adres: ul. Grota Roweckiego 9k, Rawicz

Organizacja: Gabinet Psychoterapii Katarzyna Rejniak katarzynarejniak.pl

Grupa docelowa: Kobiety, matki (max 12 osób)

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.