Tu i Teraz – droga do wolności umysłu i szczęśliwości

Praktyka uważności może przynieść ulgę w cierpieniu, pomóc wyzwolić się z natarczywych negatywnych myśli. Pozwala zanurzyć się w tu i teraz i zostawić przeszłość za sobą. Przyszłość i przeszłość nie istnieją, jest tylko tu i teraz, uświadomienie sobie tego w praktyce może być początkiem nowej jakości bycia. Podczas warsztatu będziemy uczyli się skupiania uwagi na oddechu, doznaniach cielesnych, doznaniach zmysłowych, ruchu; nauczymy się prostej medytacji. Celem warsztatu jest zainspirowanie uczestników do uważnego życia i czerpania przyjemności z momentów. Zapraszam do wspólnego doświadczenia.

Data: 03.03.2017, 18.00-20.00

Prowadzący: Marta Andrzejuk-Janicka

Miejsce/adres: ul. Pankiewicza 1/1, Szczecin

Organizacja: Ośrodek Psychoterapii Gestalt w Szczecinie www.psychoterapiagestalt.pro

Grupa docelowa: dorośli

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.