Ubezwłasnowolnienie – bezpieczeństwo czy zagrożenie

Depresja jako kryzys wiąże się z obniżeniem funkcjonowania osoby chorej na wielu płaszczyznach życia. Temat ubezwłasnowolnienia jest szczególnie trudnym tematem zarówno dla bliskich jak i dla samej osoby doświadczającej choroby. W trakcie wykładu  poruszona zostanie kwestia ubezwłasnowolnienia jako formy pomocy osobom, które nie potrafią samodzielnie zatroszczyć się o swoje sprawy, tym bardziej iż, podstawą do  rozpoczynania tej procedury może być jedynie dobro osoby, w żadnym wypadku nie mogą to być np. korzyści osobiste czy finansowe. Poruszona zostanie także kwestia mitów jakie funkcjonują w społeczeństwie dotyczących ubezwłasnowolnienia. Ograniczona liczba osób. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez e-mail oraz zatwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez organizatora.

Data: 15.03.2017, 18.00-20.00

Prowadzący: Katarzyna Martyka

Miejsce/adres: ul.Sportowa 13/2, Jaworzno

Organizacja: Kancelaria Prawna Katarzyna Martyka

Grupa docelowa: dorośli

Forma: warsztat, ograniczona liczba osób

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.