Warsztat dla kobiet „SpełniONA”

Inspirujący, pozytywny  warsztat  w kręgu  kobiet,  podczas którego zwiększymy swoją świadomość.  Poznamy, co w życiu może dać nam energię i poczucie spełnienia, lub w jaki sposób tego szukać. Odpowiemy sobie na pytanie czy kryzysy mogą nas wzmacniać i jakie informacje mogą przekazywać o nas samych oraz otaczającym świecie.

W trakcie spotkania poruszona zostanie kwestia poczucia własnej wartości wśród kobiet, w jaki sposób  nasza wewnętrzna siła, staje się atrybutem w dążeniu do samorealizacji dając jednocześnie energię do przezwyciężenia kryzysów oraz obniżonego nastroju.  Ograniczona liczba osób. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez e-mail oraz zatwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez organizatora.

Data: 23.02.2017, 18.00-20.00

Prowadzący: Anna Nazarewicz-Chechelska

Miejsce/adres: Jaworzno, ul.Sportowa 13/2

OrganizacjaCentrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii SELF

Grupa docelowa: kobiety

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.