Wdychając ciszę, sięgam po swoją moc

Warsztat wprowadzający do Uważności i Medytacji jako formy pomocy radzenia sobie ze swoim stresem oraz obniżonym nastrojem. Podczas warsztatu zaprezentowane zostaną następujące zagadnienia: czym jest uważność, medytacja oraz w jaki sposób praktyka medytacji i uważności może pomóc w radzeniu sobie z nawracającymi epizodami depresji. Ze względu na charakter spotkania, proszę przynieść ze sobą wygodny strój i matę. Ograniczona liczba osób. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez e-mail oraz zatwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez organizatora.

Data: 24.02.2017, 18.00-20.00

Prowadzący: Iwona Bulanda

Miejsce/adres: Jaworzno, ul.Św.Wojciecha 6

Organizacja: Iwona Bulanda Miejsce Terapii i Rozwoju

Grupa docelowa: wszyscy

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.