Wychodząc z cienia

„Zamiast traktować depresję jak gdyby było to coś, co powinniśmy pokonać, możemy także zapytać o jej znaczenie” Arnold Mindell

Depresja bywa spostrzegana poprzez towarzyszące jej objawy  smutku, bierności, poczucie niemocy. Często interpretowane w kategorii blokady która do niczego nie prowadzi.  Tymczasem w tym procesie kryje się również nadzieja, szansa na lepsze poznanie siebie, pogłębienie świadomości poczucia swojej mocy oraz niemocy, pogłębienie relacji z samym sobą oraz z innymi. Warsztat dotyczyć będzie poruszenia tematyki kryzysu depresyjnego jako szansy, który może przyczynić się do dalszego rozwoju.

W trakcie warsztatu omówione zostaną również pozytywne funkcje jakie pełnią w naszym życiu trudne emocje, jak ich doświadczając możemy poznać siebie samych.

Ograniczona liczba osób. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest rezerwacja miejsca poprzez e-mail oraz zatwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez organizatora.

Data: 03.03.2017, 18.00-20.00

Prowadzący: Dominika Kajdas-Ciupek

Miejsce/adres: ul.Sportowa 13/2, Jaworzno

Organizacja: Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii SELF www.self.jaworzno.pl

Grupa docelowa: wszyscy

Forma: warsztat, ograniczona liczba osób

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.