Zarządzanie własną frustracją i złością w pokonywaniu trudności w życiu

„Każdy może się rozgniewać – to bardzo łatwe. Ale rzadką umiejętnością jest złoszczenie się na właściwą osobę, we właściwym stopniu i właściwym momencie, we właściwym celu i we właściwy sposób – to bardzo trudne”. Ten warsztat skupi uwagę na emocjach i ich świadomym wyrażaniu. Szczególnie ta umiejętność czyni z nas dobrych współmałżonków, dobrych współpracowników, wyrozumiałych rodziców i charyzmatycznych szefów. Co się dzieje z energią emocjonalna w doświadczeniu depresyjnym.Jaką funkcję pełni złość i co dobrego wnosi w poprawę jakości życia i zdrowienia. Warsztat jest okazją do poszukania odpowiedzi na następujące pytania: Dlaczego niektórzy wychodzą zwycięsko z każdego życiowego zawirowania, a niektórzy dają się sprowokować reagując impulsywnie lub ulegle? Jakie cechy umysłu czy ducha wpływają na sukces w życiu zawodowym i osobistym? Jak zarządzać własną frustracją i złością w kontekście niespełnionych oczekiwań w relacjach osobistych i zawodowych?

Data: 09.03.2017, 10.00-13.00

Prowadzący: Lena Czernecka, Sławomir Spórna

Miejsce/adres: Centrum Counsellingu Gestalt, ul. Mikołaja Zyblikiewicza 12, Kraków

Organizacja: Lena Czernecka www.lenaczernecka.com

Grupa docelowa: dorośli, 12 osób

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy: 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.