Zatrzymaj się – oddychaj, czyli rzecz o stresie i depresji w pracy

Prostym językiem o trudnych sprawach. Spotkanie dla wszystkich, którzy kierują zespołami i chcą się dowiedzieć co robić, jak reagować kiedy coś zaczyna niepokoić. Oraz dla wszystkich, którzy pracują w dużych organizacjach i chcą z myślą o sobie, czy innych, dowiedzieć się więcej o depresji w pracy. Co może niepokoić: spóźnienia, niedotrzymywanie terminów, zostawanie po godzinach, praca w weekendy – kiedy jest to oznaką choroby? Jak rozmawiać kiedy osoba zachowuje się inaczej niż zwykle? Co mogę zrobić, do kogo się zwrócić?

Data: 10.03.2017, 18:30 – 20:30

Prowadzący: Renata Mizerska, Monika Siedlak-Pęczek

Miejsce/adres: Karuna, ul. Białostocka 9/18, Warszawa

Organizacja: Karuna www.karuna.com.pl

Grupa docelowa: dorośli

Forma: warsztat

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon

Informacje dodatkowe

Skąd wiesz o nas

Akceptacja regulaminu* Przeczytaj treść regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb przeprowadzenia warsztatów oraz w celach informacyjnych o innych wydarzeniach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)*

Udział w warsztatach w ramach akcji jest bezpłatny.
Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją, przyjdź dopiero po otrzymaniu mailem potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników na wybrany warsztat. Bardzo prosimy o punktualność - w przypadku spóźnienia nie będzie możliwości wejścia na warsztat.
We wszystkich miastach przez cały czas trwania akcji są prowadzone bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami.

* pola obowiązkowe

Po wysłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie zgłoszenia.